Yaşam

Yönetmenliğini üstlendiği filmde kızı Maya’nın seks sahnesini çeken Ethan Hawke, nasıl hissettiğini anlattı!

Ethan Hawke ve oyuncu olan kızı Maya, Wildcat filminde birlikte çalışıyor. Filmde Maya’nın seks sahnelerinin olması ve yönetmen koltuğunda babasının bulunması bu durumu açıklamalarına neden oldu. Ayrıntılar içeride!

Baba-kız sinema oyuncuları Maya ve Ethan Hawke, bağımsız film Wildcat’in setinde göründüler.

52 yaşındaki baba Hawke’nin yönettiği biyografik filmde, 25 yaşındaki Maya, ilk romanını yayımlamak için çabalayan son dönem Amerikalı romancı Flannery O’Connor’ı canlandırıyor.

Stranger Things oyuncusu Maya Hawke ayrıca yazarın kısa öykülerindeki altı karakteri daha canlandırıyor.

Maya’nın canlandırdığı O’Connor, 1964 yılında 39 yaşında öldü. Lupustan ölen romancının hayatını anlatan filmde mutlaka bir aşk hikayesi yok ama canlandırılan birkaç karakterin seks sahneleri var. Maya tarafından.

O’Connor’ın Good Country People adlı kısa öyküsünden bir sahnede Maya, ahırın zemininde bir İncil satıcısıyla seks yapan tahta bacaklı bir genç kadını canlandırıyor.

Filmin yönetmenliğini Maya’nın babası Ethan Hawke yapınca bu seks sahneleri sinema sektörünün gündemine oturdu. Peder Hawke tüm bu tartışmalara son verdi.

Maya’nın rol arkadaşları Rafael Casal ve Cooper Hoffman’la birlikte yer aldığı seks sahnelerinden bahseden Hawke, “Bundan çok memnunduk. Çok da umursamadım.”

Variety ile yaptığı bir röportajda Ethan Hawke, “Gerçekten Rafael ve Cooper’a dikkat etmemiz gerekiyordu” dedi: “Onlar için durumun çok daha tuhaf olduğunu düşünüyorum.”

kaynarcahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu