Haber

İskenderunspor ile FanSupport işbirliği

HATAY (İGFA) –İskenderunspor beyin sarsıntısının yaralarını yeni nesil taraftar destek modeli FanSupport ile saracak.

İşbirliği sayesinde; Hem İskenderunspor’a gönülden bağlı taraftarlar hem de yaşanan sarsıntının yaralarını sarmak isteyen diğer kulüplerin taraftarları ortak bir amaç için gündeme geleceklerdir.

Sporseverler bazında; Kulübün ihtiyaçlarını, hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmesi için kaynak ve motivasyon sağlanacaktır. “FanSupport” uygulaması üzerinden yaratılan kaynak ile kulübün gelirleri artacak, yapılanma çalışmalarına ve yetenekli gençlere yatırım yapmak daha kolay olacaktır.

Dayanışma anlaşması imzalandı Gençlik ve Spor Bakanlığı Riva Tesisleri’nde işbirliği anlaşması yapıldı.

İskenderunspor Kulüp Lideri Hakan Bolat, TaraftarSupport Yönetim Kurulu Lideri Murat Öztermiyeci, TaraftarSupport Genel Müdürü Ali Parlak, İskenderunspor Kulüp Başkan Yardımcısı Reşit Seber, İskenderunspor Kulübü Teknik Müdürü Levent Şahin ve İskenderunspor Futbol Kulübü’nün katılımıyla düzenlenen basın lansmanında anlaşma detayları Takım Kaptanı Kemal Tokak. paylaştı. Lansman kapsamında düzenlenen imza töreninde İskenderunspor topuna da imza atılırken, takımın beyin sarsıntısı anısına tasarlanan siyah forması FanSupport yöneticilerine takdim edildi. İskenderunspor’un da uygulama üzerinden ‘Depremin Çocukları’ kampanyasına bağışta bulunacağı açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu