Haber

Çıplak fotoğraflar bir şeydi! Galatasaray’ın yıldızı Icardi’nin eşi Wanda Nara’dan yatak paylaşımı geldi

Geçtiğimiz aylarda sarı kırmızılı gruba transfer olan İcardi, transfer süreci ile Galatasaraylı futbolseverler tarafından sıkça tartışılıyordu. Ünlü yıldız, 35 yaşında olduğu bilinen eşi ve menajeri Wanda Nara’dan boşandı ve tartışmalı bir ayrılık süreci yaşadı. Çalkantılı ayrılık sürecinin ardından ikili yeniden görüşmeye geldi. Sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme gelen çift barış ilişkilerini sürdürüyor.

Wanda Nara iç çamaşırı pozlarıyla olay oldu!

Galatasaray’ın yıldızı dünyaca ünlü futbolcu Icardi’nin eşi Wanda Nara, geçtiğimiz aylarda eşiyle olan evliliklerini bitirme kararı almıştı. Çalkantılı çıkarları ile gündeme gelen çiftten Nara, kocasını aldattığı iddialarıyla da gündemi sarstı. Wanda Nara’nın da kocasını şarkıcı L-Gante ile aldattığı iddia edilmişti.

Çiftin hem ilişkisi hem de evliliği Türk hayranlarının ilgi odağı olurken, yurt dışında çokça gündeme gelen çift, Arjantin, İtalya ve Fransa medyasında günlerce konuşuldu. Wanda ve Icardi’nin servetinin büyüklüğü de gündemdeydi ve 60 milyon Euro’luk servetleri duyanları şaşırttı.

Nara bu sefer cesur iç çamaşırlarıyla verdiği yeni pozlarla takipçilerini büyüledi.

9 Aralık 1986 doğumlu olduğu biliniyor.Ünlü ismin yatak odasındaki iç çamaşırı pozu takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

“Icardi sinirlenebilir”

Takipçilerinden Nara’ya yorumlar yağarken, bazı takipçiler “Maşallah”, “Icardi çok şanslı”, “Icardi kızmış olabilir” yorumlarını yaptı.

İşte 35 yaşındaki Wanda Nara’nın en ateşli fotoğrafları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu