Haber

AK Parti Kütahya heyeti Gediz’deki esnafı ziyaret etti

Kütahya’nın Gediz İlçesi’nde AK Parti Kütahya Milletvekili İsmail Çağlar Bayırcı, Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, İl Başkanı Mustafa Önsay, İlçe Başkanı Osman Yılmaz ve partililer esnafları ziyaret etti.

Esnaf ziyaretinde AK Parti heyeti, mağazaları gezerek vatandaşların ve esnafın talep ve tekliflerini dinledi. Eksiklikleri not ettiler.

Esnafları ziyaret eden heyet, daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığı binasına giderek burada tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili konuşan AK Parti İlçe Başkanı Osman Yılmaz, “Milletvekilimiz İsmail Çağlar Bayırcı, Belediye Başkanımız Muharrem Akçadurak ve AK Parti İl Başkanımız Mustafa Önsay ile birlikte Gediz esnafımızı ziyaret ettik. Talep ve tekliflerini dinledik, aldık. Bizleri güler yüzle karşılayan ve ağırlayan herkese “Esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz. Genel Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılının inşası için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” – KÜTAHYA

haber-altintas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu